خانه / انواع مهره مار / هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم

هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم

هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم ؟

  •  یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است. برخی از خریداران به دلیل اینکه تاکنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند.
  • دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماره است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد. دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند.
  •  موارد دیگری نیز برای آزمایش مهره مار در سرکه و یا مواردی دیگر نیز وجود دارد که امکان انجام آنها هنگام خرید امکان پذیر نیست. پیشنهاد میکنیم بعد از خرید مهره مار آن را روی شعله آتش (ترجیحا شعله آبی گاز) قرار دهید تا از اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید (دقت کنید شعله کبریت ممکن است باعث دوده گرفتن مهره مار شود – مهره مار را به مدت طولانی روی آتش قرار ندهید)
  • قیمت مهره مار با توجه به ارزش بسیار بالای آن و کمیاب بودن هیچ معیار خاصی ندارد، ممکن است یک فالگیر مهره مار را (که احتمالا اصلی نیست) را تا چند صد هزار تومان بفروشد! و ممکن است بدلیل عدم آشنایی اکثر مردم با مهره مار هر شیء دیگری شبیه به مهره و یا ترجیحا شبیه مهره مار را با قیمت های پایین و گول زننده به فروش برسانند.
  • اندازه مهره مار مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک لپه است (در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد)، مهره مارهای که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند (مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست)

 البته برخی نیز بر این اعتقاد هستند که:

مهره مار یک نوع صدف دریایی است که چون شباهت زیادی به استخوان های بدن ماردارد، از زمان های قدیم تا کنون، مهره مار لقب گرفته است.

مهره مار یک نوع بیشتر نیست که بیشتر از سواحل دریاهایی با آب های گرم و شور یافت می شود، مانند دریای هند.

خواص ماورائی مهره مار بسیار بالاست. این مهره بسیار سریع با افراد ارتباط برقرار کرده و اکثر خواص سنگ ظاهر می شود.

خواص ماورائی مهم مهره مار، از جمله:

ایجاد محبوبیت، مهر و محبت بین زن و شوهر، خوش شانسی، ایجاد جاذبه برای افراد

شرایط مهره مار هندی شاه کبری جهت خرید:

مهره مار شاه کبری هندی از دیرباز تا کنون مورد توجه اکثریت جویندگان و طرفداران مهره مار قرار گرفته است. از این رو دراین مدت مهره های نژاد شاه کبری توانسته با کسب رضایت استفاده کننده از این محصول رتبه بالایی برای خود کسب کند.

مهره مار شاه کبری از قدرت مغناطیسی قوی برخوردار است. این قدرت مغناطیسی باعث شده که خواص فوق العاده برای استفاده کنندگان از این نژاد برتر به ارمغان بیاورد.

زیستگاه اصلی نژاد مار کبری در کشور هندوستان می باشد. سایز و اندازه مار شاه کبری بزرگ بوده و این امر باعث شده که به سلطان مارها (شاه مار) معروف شود.

مار شاه کبری به دلیل جثه بزرگی که دارد به مار King Cobra معروف است. در نتیجه مهره هایی که از این نژاد مار بدست می آیند ، به مهره مار شاه کبری هندی اصل ( شاه مهره) معروف هستند.

انتخاب بهترین نژاد هنگام خرید مهره مار اصل:

با توجه به بررسی های انجام شده در مورد ۲ نژاد شاه کبری و دابویا می توانیم نسبت به نیاز و خواسته های خود ، اقدام به تصمیم گیری و خرید مهره مار مورد نظر نماییم.

این دو نژاد کاملا اصل بوده و تضمین اصالت آنها اثبات شده می باشد. توجه داشته باشید که اعلام کردیم در برخی از خواص مهره مار دابویا کارایی بهتری نسبت به مهره مار شاه کبری هندی دارد.

از عمده ترین خواص مهره مار شاه کبری می توان به رونق کسب و کار ، افزایش رزق و روزی ، ایجاد مهر و محبت بین مردم و اطرفیان ، داشتن آرامش و اعتماد به نفس و … اشاره کرد.

تمامی خواصی که در مورد مهره مار شاه کبری اشاره شد ، قابلیت استفاده و بهرمندی در مهره مار دابویا را نیز دارند.با این تفاوت که خواص بخت گشایی و باطل سحر و برخی موارد دیگر فقط روی مهره مار دابویا قابل انجام می باشد.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

IMG_20210529_182531_756

مهره مار دانه برنجی همرا با روغن مار

مهره مار دانه برنجی همرا با روغن مار افزایش مهر ومحبت معشوق زیباجلوه دادن درنظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید