Cropped Sarmohre.ir1 1.png

مهره مار چیست و از کجا مهره مار اصل بخریم؟

موضوع اصلی مورد بحث و بررسی مقاله امروز ما این است که شما را با مهره مار و خواص آن آشنا کنیم ضمن اینکه به شما بگویم که از کجا مهره مار اصل بخرید. مجموعه ما در وب سایت خود انواع مهره مار های طبیعی را از کشورهای هندوستان و آفریقا به شکل صد در صد تضمینی به همراه ضمانت کتبی و فاکتور ارائه می دهد.
شما می توانید با مقایسه قیمت ها به این مسئله پی ببرید که فروشگاه معتبر ما نسبت به سایر فروشگاه ها قیمت مقرون به صرفه تری دارد ضمن اینکه محصولات با کیفیتی را نیز ارائه می دهد. پیش از هر چیزی لازم است تا گپ و گفتی را راجع به مهره مار با یکدیگر داشته باشیم.

اگر شما بدانید که مهره مار چیست و از خواص بیشمار و آن مطلع شوید قطعاً به راحتی میتوانید به قدرت خارق العاده این مهره عجیب و مرموز پی ببرید. در مهره مار یک انرژی مغناطیسی فوق العاده قوی و مثبتی نهفته است که به واسطه آن برای صاحب مهره اعتماد به نفس واقعی و آرامش کاملی را به ارمغان می آوردمهره. نکته جالب اینجاست که این اعتماد به نفس و آرامش با گذشت زمان در میان اطرافیان صاحب مهره نیز منتقل می شود و از این طریق تاثیر بسزایی را روی بهبود روابط اجتماعی، کاری و عاطفی این افراد خواهد گذاشت.

اگر شما هم میخواهید بدانید که مهره مار چیست و از کجا مهره مار اصل بخریم با ما همراه باشید.

مهره مار چیست و از کجا مهره مار اصل بخریم؟
مهره مار چیست و از کجا مهره مار اصل بخریم؟
 • مهره مار چیست و چگونه اثر میکند؟

در قسمت قبل به اختصار اشاره کردیم که مهره مار اعتماد به نفس و آرامش را به فرد می دهد و در پی آن ذهن و آرام می گردد و می تواند تصمیم های منطقی تر و صحیح تری بگیرد. نحوه اثرگذاری مهره مار به این صورت است که فرد دارنده خود به خود اعمال درست و شایسته ای را انجام می دهد و توانایی این را دارد که انرژی مثبت و هاله درخشان خود را به خانواده و اطرافیانش منتقل کند؛

ضمن اینکه در مجالس و محافل تمامی افراد به سمت و سوی او جذب خواهند شد از این طریق می‌ تواند درخواست های خود را با اقتدار به مخاطبش منتقل کند. صاحب مهره مار در تمامی امور می تواند مسیر خود را هموارتر کند و در بیشتر مواقع جواب مثبت می شنود.

اثرگذاری مهره مار به حدی قدرتمند است که همواره آرامش در کلام و عملکرد فرد دارنده آن مشهود و ملموس است. این آرامش و سکون او او باعث می شود تمامی روابط اش به تعادل برسد. اگر شما هم فکر می کنید که مهره مار شما را یک شبه به هر آنچه که میخواهید میرساند به صراحت باید بگوییم که این تصور اشتباه است! چرا که چنین چیزی در عالم هستی و طبیعت وجود ندارد که بتواند راه صد ساله را یک شبه بپیماید. ختم کلام اینکه مهره مار به عنوان یک واسطه عمل می‌ کند که می‌ت واند با انرژی مثبتی که در وجود ما ایجاد میکند ما را به اهداف و خواسته هایمان نزدیک تر کند.

 • خواص مهره مار چیست؟

اگر بخواهیم به زبانی کاملا عامیانه و قابل فهم تاثیرات مهره مار و خاصیت های آن را برشماریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. افزایش قدرت جذب بسیار زیاد و تاثیر آن روی جنس مخالف
 2. افزایش چشمگیر زق و روزی و جذب ثروت
 3. بخت گشایی تضمینی و رسیدن به اهداف عاطفی و ازدواج
 4. زبان بندی دشمنان و بدگویان
 5. نابود کردن شرارت و بدی ها
 6. کمک به فرد در ایجاد روابط حسنه با اطرافیان هم در محیط کار و هم در محیط دوستانه
 7. پیشگیری از چشم زخم و دور ماندن از آسیبهای افراد تنگ نظر و حسود
 8. رونق کسب و کار
 9. افزایش محبت ثبت و بهبود روابط عاطفی
 10. آرامش جسمی و روحی همیشگی
 11. ایجاد اعتماد به نفس دائمی و واقعی
 12. و‌…

موارد ی که در بالا به آنها اشاره کردیم تنها چند مورد از خواص و تاثیرات مهره مار است؛ فراموش نکنید که خاصیت های بی حد و اندازه مهره مار تنها به موارد بالا ختم و محدود نمی شود. توصیه هایی که در راستای استفاده از مهره مار وجود دارد این است که به هیچ وجه عجله و روز شماری نکنید و به خاطر داشته باشید .

که تمامی گره کارها و مشکلات در یک روز به وجود نیامده اند که بتوان آنها را در یک روز حل کرد. بنابراین اولین درخواستی که داریم این است که صبر و حوصله داشته باشید تا این مهره قدرتمند شما را به خواسته تان برساند. به هیچ وجه مهره مار خود را به کسی نشان ندهید در غیر این صورت مهره شما انرژی منفی میگیرد و خواص آن از بین خواهد رفت.

مهره مار اصل کجا بخریم
مهره مار اصل کجا بخریم
 • روش شناخت مهره مار اصلی

هر عنصر و اشیایی در طبیعت شکل منحصر به فرد و ثابتی دارد که مهره مار نیز از این قاعده مستثنا نیست. یکی از راهکارهایی که برای شناخت مهره مار اصلی وجود دارد توجه به شکل ظاهری آن است. مهره مار اصلی تقریباً حالت نیمکره دارد و در داخل قسمت صاف آن یک شکل مارپیچی به چشم می خورد. قسمت خارجی مهره مار یک نیمکره رنگی است که رنگ آن معمولاً قهوه ای، نارنجی و یا سبز می باشد. یکی دیگر از روش های شناخت مهره مار اصلی توجه به سایز آن است.

درشتی مهره مار ارتباط مستقیمی با میزان کارایی آن دارد منظور این است که هرچقدر مهره مار درشت تر باشد قطعاً فرکانس بالاتری دارد و از این طریق کارایی و تاثیرگذاری آن نیز بیشتر خواهد بود.

یکی دیگر از راهکار هایی که برای شناخت مهره مار اصلی مورد استفاده قرار می گیرد معتبر بودن مرکز خرید است. هرچقدر مرکزی که شما قصد خرید مهره مار از آنجا را دارید معتبر تر و خوشنام تر باشد قطعاً مهره‌های اصلی تری را ارائه می دهد. مجموعه ما یکی از این مراکز معتبر است که با تکیه بر سابقه درخشان و چندین ساله و خود توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان و مراجعه کنندگان را جلب کند. در این میان ممکن است افراد سودجو ای مهره های آبزی را تحت عنوان مهره مار اصلی به فروش برسانند که اندازه آن ها در حد عدس یا لپه است و انرژی بسیار ضعیفی دارند.

 • دعاها و اذکار مهره مار
 1. نیمی از تاثیرات و خواص مهره مار به انرژی مغناطیسی که در ساختار و ذات این مهره وجود دارد بر می گردد و نیمی دیگر به واسطه اذکار و ادعیه ای که روی این مهره ها خوانده میشود فعال خواهند شد. هیچ گونه نگرانی را به خود راه ندهید چراکه با خرید مهره مار از وبسایت ما،پ

اساتید متخصص بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای و به شکل کاملا رایگان این اذکار و ادعیه ها را روی مهره مار شما می خوانند تا خواص آن فعال شود. تنها کاری که باید شما انجام دهید این است که در حین ثبت سفارش نام پدر و مادر خودرو به علاوه تمامی مشخصات فردی تان در قسمت مربوطه درج نمایید.

 1. هدف از خواندن این ادعیه های ویژه بر روی مهره مار این است که که آن مهره صاحب خود را بشناسد و بتواند با او اونس بگیرد. با گذشت زمان تاثیرات فوق العاده این مهره عجیب آشکار خواهد شد.

 2. در خصوص مدت زمان تاثیر گذاری مهره مار باید خدمتتان عرض کنیم که این مدت زمان بستگی به گره کار و مشکلات شما و همچنین انتظاری که از مهره مار دارید متغیر است اما بنا بر تجربه ای که در این زمینه داریم تمامی مشتریان و مراجعه کنندگان وب سایت ما از یک روز اول تا شش ماه اول شاهد تاثیرات شگرف مهره مار بوده اند پس خیالتان از این بابت راحت باشد…!

از کجا مهره مار اصل بخریم؟
از کجا مهره مار اصل بخریم؟

با توضیحاتی که خدمتتان عرض کردیم تا اینجای کار شما متوجه شده‌اید که مهره مار اصل به مهره هایی اطلاق می شود که انرژی و دوام آن ها بسیار زیاد است. مژده ای که برای شما عزیزان داریم این است که اگر شما سفارش مهره مار تان را از طریق وب سایت ما به ثبت برسانید این تضمین را به شما خواهیم داد که تا سالیان متمادی می توانید از مهره مار اصلی خود استفاده کنید.

در همین راستا برای اطمینان خاطر کارکنان مجموعه ما درباره محصولاتی که خدمت شما دوستان ارسال میکنیم تمامی محصولات ارسالی توسط ما با ضمانت نامه کتبی خدمتتان ارسال میگردد.

مجموعه ما عکس های مربوط به مهره مار هایی که ارائه می دهد را در و بسایت خود درج کرده است تا مشتریان بتوانند با رفاه کامل آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و متناسب با بودجه و نیازی که دارند اقدام به سفارش آنها نمایند. افرادی که در تیم ما مشغول به کار هستند برای جمع آوری تمامی مهره های بی نظیر و اصیل وقت و هزینه گذاشته اند و بهترین آنها را برای شما دوستان گرامی که شایسته بهترین ها هستید گلچین کرده‌ اند.

 

ما اینجا واسط شما دوستان هستیم که مهره مار اصلی را از کشور هندوستان و افریقا تهیه کنیم و به شما دوستان عزیز بدهیم و بدون هیچ مشکلی فقط جهت هرگونه خرید پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید