Cropped Sarmohre.ir1 1.png

مهره مار را کجا نگهداری کنیم :

مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و ۴۰ روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی میگردد.

خواص بی نظیر مهره مار:

۱- بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می نماید و استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض تر و هر چه عصبانی تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می شوند و چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می کنند شیفته شما می شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

۲- به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین دردها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

۳- خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل) و دکل های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار است.

تجار و سیاست مداران و چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند.

مهره مار را کجا نگهداری کنیم ؟

مهره مار را میتوان یکی از بهترین مهره ها در زمینه خوش شانسی و خاص بودن و محبت اطرافیان و پیشرفت هر چه سریع در مسیر زندگی دانست، مهره مار به همین راحتی بدست نمیاد و کسانیکه در این زمینه فعالیت و مارگیر ماهر و یا در زمینه علوم غریبه میباشند میتوانند این مهره ها را با سختی و خطر کردن بدست آورند.

از قدیم مهره مار ارزش بسزایی در بین مردم داشته و بیشتر حکام و اشراف و شاهان که از بزرگان و یا کسان تجار که از لحاظ مالی مشکلی نداشتند مهره مار را برای محبت مردمی و برای مورد اعتماد بودن و کسب مقام و ثروت و حکمرانی و حفظ جانی و مالی استفاده میکردند.

و مردم عام بخاطر قیمت مهره مار و کمیاب بودن مهره مار نمیتوانستند مهره مار داشته باشند، مصریان بر این باور و اعتقاد بودند که مهره مار اگر کسی داشته باشد به صاحبش خوشی و عزت و احترام بین مردم و ثروت جلب و جذب صاحبش میکند و زندگی برایش سهل و آسان و خوشبختی را در زندگی به وضوح تجربه میکند.

شیوخ اعراب که بیشتر از لحاظ مالی تأمین هستند مهره مار را برای جذب و جلب محبت شدید…استفاده میکنند. گونه های مختلفی مار وجود دارد و مهره مارهای متفاوتی هم هست، مهره مار هر مار برد و قدرت خاصی دارد و از گونه های مار میتوان چند نمونه نام برد که مهره مار شاهکبری یکی از بهترین مهره مارهاست.

چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ کاربردش و یا مهره مار افعی که یکی از خاص ترین و کمیاب ترین مهره ها میباشد و سالی یک بار جفت گیری میکنند و مهره هایش بسختی با هزار زحمت و خطر بدست می آید، مهره مار به تنهایی هیچ تأثیری ندارد و باید نر و ماده باشد و مهره ها باید از یک جفت ماریکه جفت گیری شده بدست بیاید، و مهره ها با مهره های دیگر قاطی نشود که در این صورت هم بدرد نمیخورند،، مهره مار فقط بنام یک فرد میتوان کرد و فقط به صاحبش اثربخش هست و نه کس دیگری…

شرایط نگهداری مهره مار:

وضعیت ذخیره مهره مار یکی از مهمترین عوامل دریافت انرژی مثبت صحیح از آن است. بارها مشاهده شده است که برخی از افرادی که از اصالت مهره مار خود مطمئن هستند ، از بی اثر بودن مهره مار خود شکایت می کنند.

دلیل این امر این است که شرایط استفاده و نگهداری مهره های مار به درستی رعایت نشده است. نگه داشتن مهره های مار باید و نبایدهایی است که باید رعایت شود.

در غیر این صورت دعای مهره مار باطل می شود و اثر مغناطیسی خود را از دست می دهد و عملا هیچ خاصیتی نخواهد داشت. یکی از این شرایط این است که مهره مار را در خواب شبانه از خود دور کنید.

آهنربای بدن هر فرد در هنگام خواب با آهن ربا در هنگام بیدار شدن متفاوت است. با این حال ، مهره مار فقط یک فرکانس مغناطیسی دارد و اگر در یک نفر با دو نوع آهن ربا مواجه شود ، اثرات آن مختل شده و کارایی خود را از دست می دهد.

شرط دیگر نگهداری مهره های مار این است که مهره های مار تحت هیچ شرایطی نباید خیس شوند. در روزهای بارانی یا هنگام استحمام مطمئن شوید که مهره مار با شما نیست.

البته توجه داشته باشید که رطوبت طبیعی مانند آب و هوای شهرهای شمالی ایران یا عرق بدن مشکلی برای مهره مار ایجاد نمی کند و فقط خیساندن مهره مار برای مدت طولانی می تواند اثرات آن را از بین ببرد.

آیا قرار دادن مهره مار زیر پوست صحیح است؟

افراد مسن معتقدند که مهره باید زیر پوست قرار گیرد تا نتیجه بگیرد. در گذشته افراد زیادی بودند که با این کار مشکلات عفونی و بهداشتی زیادی انجام می دادند.

به دلایل مختلف این امر را کاملاً بی فایده می دانیم. ابتدا اگر مهره مار در زیر پوست قرار گیرد ، می تواند باعث عفونت و عواقب جبران ناپذیری برای فرد شود.

حالت دوم این است که برای جلوگیری از بطلان نماز مهره مار ، باید گاه گاهی مهره مار برداشته شود. اگر مهره مار زیر پوست شما باشد ، این کار انجام نمی شود و نماز مهره مار را باطل می کند.

خوب است بدانید که در دوران باستان از مهره مار ایرانی که قدرت بسیار کمی داشت استفاده می شد و اعتقاد بر این بود که هرچه مهره مار به گوشت و استخوان انسان نزدیکتر باشد ، نتیجه بهتری خواهد داشت.

امروز مهره های مار هندی چنین نیست. مهره مار به دلیل بزرگی ، میدان مغناطیسی بسیار بالایی تولید می کند و به اندازه کافی به فرد نزدیک است. این مهره همچنین می تواند از فاصله یک متری مغناطیسی را به بدن فرد منتقل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید