Cropped Sarmohre.ir1 1.png

فروشگاه سَرمُهرِه کدام نژاد مهره مار پیشنهاد می کند؟

طبق تجربه چندین ساله ما، نژاد های هندی و آفریقایی از بهترین گزینه ها برای انتخاب می باشند. تجربه استفاده از مهره مار نشان می دهد که افرادی که از نژآد های مهره مار هندی و آفریقایی استفاده کرده اند رضایت بیشتری نسبت به افرادی داشتند که از سایر مهره مار ها استفاده کرده اند. از بهترین نژاد های مهره مار هندی که اصالت آنها توسط فروشگاه سر مهره تایید می شود میتوان به مهره مار هندی شاه کبری طبیعی و مهره مار دابویا هندی و از بهترین نژآد آفریقایی می توان به مهره مار مامبای سیاه اشاره کرد. (( در حالت کلی پیشنهاد ما برای نتیجه گیری بهتر استفاده از مهره مار دابویا یا مامبای سیاه می باشد. در نظر داشته باشید که مهره مار مامبای سیاه قدرت مغناطیسی قوی تری نسبت خبه سایر گونه های دیگر دارد. اصالت و جفت بودن این نژاد از مهره مارها کاملا تایید شده بوده و با تضمین اصل بودن برای مشتریان عزیز ارسال می شود.

چرا سَرمُهرِه انتخاب مناسبی برای خرید مهره مار می باشد؟

فروشگاه سَرمُهرِه تنها سایت معتبر و جامع در سطح اینترنت است که تمرکز اصلی آن بررسی و فروش انوع نژاد مهره مار هندی می باشد. فروشگاه سَرمُهرِه به یاری مشتریان خود توانسته تا بستری مناسب و مرجع کامل جهت شناخت و بررسی انواع مهره مار فراهم آورد تا کاربران عزیز با توجه به مطالب کامل و جامع بتوانند بررسی لازم را انجام داده سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر نمایند. در این مدت سعی کردیم با توجه به دریافت نظرات و پیشنهادات از سوی کاربران عزیز مطالبی جامع و کامل انتشار دهیم تا دیگر افراد بتوانند از آنها استفاده لازم را ببرند.

چه تضمینی برای اصل بودن مهره مار وجود دارد؟

فروشگاه سَرمُهرِه با تجربه چندین ساله در زمینه فروش مهره مار سعی داشته تا محصولات خود را از بهترین نژاد های مهره مار در جهان که مربوط به مهره مار های هندی می باشد تهیه کرده و برای فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. چون تمامی مراحل کار از خرید محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه و انجام مراحل کارشناسی و بنام زدن و ارسال توسط خود فروشگاه انجام می شود. از این رو براحتی می توانیم برای محصولات خود ضمانت نامه کتبی ارسال نماییم. اگر مهره مار شما از نژاد های هندی باشد و مراحل انجام دعا بدرستی اعمال شود، مطمئنا میتوانید از آن نتیجه گرفته و با اطمینان خاطر بیشتر استفاده کنید. و گفته باشیم تمام مهره مار ها دارای گارانتی از کشور هندوستان میباشد.

تضمین و ضمانت محصولات در سایت به چه صورت می باشد؟

کلیه محصولات توسط تیم کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید محصول به قسمت فروش ارسال می شود. چون تمامی مراحل محصولات توسط خود فروشگاه سَرمُهرِه انجام می شود و هیچ دخالت دیگری در پروسه محصولات وجود ندارد، ازاین رو فروشگاه سایت براحتی و با اطمینان کامل بیشتری برای محصولات خود ضمانت نامه کتبی ارسال می کند که در صورت عدم رضایت از کارکرد مهره ها، خریداران ما بتوانند محصول مورد نظر را تعویض و یا عودت داده و هزینه آن را پس بگیرند.

آیا محصولات موجود در سایت اصل هستند؟

تمامی محصولات بصورت مستقیم از شرکت های معتبر وارد می شود و توسط کارشناس فروشگاه سَرمُهرِه مورد تایید قرار می گیرد، از این رو هیچ شکی در اصالت محصولات هندی وجود ندارد و فروشگاه سَرمُهرِه جهت اطمینان خاطر بیشتر مشتریان خود ضمانت نامه کتبی ارسال می کند.

چرا قیمت های موجود در سایت سَرمُهرِه پایین تر از سایر فروشگاه ها است؟

فروشگاه سَرمُهرِه محصولات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت های هندی که در زمینه مهره مار فعالیت می کنند، خریداری می نماید. سعی و تلاش ما این است که مهره مار اصل را با قیمت واقعی آن بدست خریداران محترم برسانیم.  

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید