خانه / دعای مهره مار / بنام زدن مهره مار چیست؟

بنام زدن مهره مار چیست؟

بنام زدن مهره مار چیست؟

بی شک شاید شما هم جزء افرادی باشید که بخواهید درباره بنام زدن مهره مار وتاثیرات آن بروی مهره مار اطلاعاتی کسب کنید. و شاید سوالاتی از قبیل: چرا باید مهره مار بنام زده شود؟ آیا بدون انجام مرحله بنام زدن مهره مار کارایی دارد؟ تاثیرات عقد مهره مار چیست؟ و … در ذهن شما باشد که بخواهید پاسخی منطقی برای آنها پیدا کنید.

تمامی این موارد جزء سوالاتی است که ذهن بیشتر کاربران را به خود مشغول کرده است. در این مقاله قصد داریم تا به نحوه بنام زدن و مراحل اعمال مهره مار بپردازیم تا درحد امکان بتوانیم پاسخگوی سوالات کاربران سایت sarmohre باشیم . پس تا ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با نحوه بنام زدن و تاثیرات آن بروی مهره مار آشنا سازیم.

مهره مار نیز همانند سنگ های قیمتی دیگر دارای یکسری انرژی های مثبت است که به واسطه این انرژی ها فرد می تواند از خواص گوناگون آنها بهرمند شود. تمامی خواصی که در مورد مهره مار بیان می شود تنها به واسطه دعایی که روی مهره ها خوانده می شود فعال می شود.

در حالت کلی اگر دعای مهره مار و به عقد درآوردن مهره ها بدرستی انجام نشود نمی توانیم از تاثیرات و خواص آن بهرمند شویم. انرژی های نهفته در مهره مار بواسطه دعای بنام زدن به صاحب مهره مار انتقال داده می شود.

پس نتیجه می گیریم که برای بهرمند کامل از خواص مهره مار و دیدن کارایی آن باید مراحل دعا و اعمال مهره مار بدرستی روی آن انجام شود تا بتوانیم نسبت به نیاز خود از خاصیت های آن بهرمنده شده و به خواسته های خود برسیم.

طریقه دعای عقد مهره مار چگونه است

مرحله بنام زدن مهره مار بعد از خوانده شدن دعاهای اصلی باید انجام شود. بنا به درخواست خریدار تمامی دعاهایی که برای فعال شدن خواص گوناگون مهره مار نیاز است روی مهره مار اعمال می شود. از جمله این دعاها می توان به جذابیت ، رزق و روزی ، ایجاد مهرومحبت ، خوشانسی و … اشاره کرد.

تمامی این دعاها بصورت کاملا و البته بسته به نژاد مهره مار روی آن خوانده می شود. برخی از نژاد ها مانند مهره مار دابویا هندی تمامی این دعاها را می توان بصورت کامل روی آن اعمال کرد.

بعد از فعال کردن خواص مهره مار نوبت به دعای بنام زدن مهره مار می رسد. این مرحله با گرفتن یکسری مشخصات فردی از خریدار روی مهره مار انجام می شود. این کار به این معنی است که مهره مار بداند انرژی خود را به چه کسی باید انتقال دهید. این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار است که باید بدرستی و تحد شرایط خاصی روی سنگ مهره مار اعمال شود.

مطالعه کنید:  دعای مهره مار | مهمترین نکات کلیدی برای فعال شدن مهره مار

برای خوانده شدن دعای مهره مار و به عقد درآوردن آن، اصل بودن مهره مار شرط اول است. تنها مهره های هندی هستند که از قدرت مغناطیسی بالایی برخوردارند و می توان اعمال مهره مار را برای این نژاد ها انجام داد.

برخی از افراد بر این باورند که روی مهره مار آبزی نیز می توان دعا خواند. این مورد کاملا اشتباه است زیرا مهره مار ایرانی از قدرت مغناطیسی بسیار پایینی برخوردار است و قابلیت خوانده شدن دعا را ندارد

آیا هر کسی میتواند دعای عقد کردن مهره مار را بخواند؟

اکثر کاربران این سوال را از ما می پرسند که برای خواندن دعای مهره مار چه کارهایی باید انجام دهیم؟ یا متن دعای مهره مار را از کجا باید پیدا کنیم؟ و خیلی موارد دیگر که اکثر خریداران به دنبال دعای مهره مار می گردند تا خودشان این دعا را روی مهره های خود بخوانند.

در همین ابتدا باید عرض کنم که خواندن دعا روی مهره مار به این راحتی نیست که هر کسی بتواند آن را روی مهره های خود بخواند. این امر چندین دلیل مختلف دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد

 • برای خواندن دعا باید مهره های شما اصل بوده و جزء نژادهای هندی باشد. بهترین نژاد های هندی مهره مار موجود در بازار به ترتیب ( مهره مار دابویا هندی و مهره مار شاه کبری هندی طبیعی) می باشد.
 • قبل از مرحله بنام زدن مهره مار باید دعاهایی که برای فعال شدن مهره مار و خواص آن نیاز است روی مهره ها اعمال شود.
 • این اذکار را باید شخصی که در زمینه علوم غریبه تخصص دارد انجام دهد. این اشخاص با توجه به علم و تجربه خود مراحل اعمال مهره مار را انجام می دهند.
 • ترتیب خواندن دعاهای مهره مار بسیار حائزاهمیت است. اول باید دعای خواص مهره مار انجام شود سپس با گرفتن مشخصات فردی مرحله عقد مهره مار صورت بگیرد.

چرا باید روی مهره مار دعای بنام زدن انجام شود

همانطوری که پیشتر اشاره کردیم جهت فعال سازی خواص مهره مار باید دعاهای مربوطه در این زمینه روی مهره مار ها خوانده شود تا خواص رزق و روزی – خواص باطل السحر – خواص جذابیت  – خوشانسی و غیره فعال شود تا شخص استفاده کننده از مهره مار بتواند از این خاصیت های مهره مار استفاده کند.

بعد از فعال شدن خواص مهره مار نوبت به دعای بنام زدن آن می رسد. این خواصی که به واسطه دعاهای مربوطه فعال شده است باید به صاحب مهره مار انتقال داده شود تا شخص بتواند تاثیرات مثبت آن را مشاهده کرد و از آنها بهره کافی را ببرد.

مطالعه کنید:  دعای مهره مار | مهمترین نکات کلیدی برای فعال شدن مهره مار

در واقع مرحله عقد مهره مار این کار را انجام می دهد. به صورت عامیانه با انجام مرحله عقد ، مهره مار صاحب خود را شناسایی کرده و می تواند انرژی های مثبت را برای صاحب خود جذب کند.

پیشتر نیز اشاره کردیم که مرحله بنام زدن یا عقد مهره مار با گرفتم مشخصات فردی از صاحب مهره مار قابل انجام است. این مشخصات باید کاملا دقیق باشد تا در عملکرد مهره مار تداخلی ایجاد نکند.

مرحله عقد مهره مار باید توسط یک شخص خبره و با تجربه در زمینه علوم غریبه انجام شود در نظر داشته باشید که آداب مخصوص عقد مهره مار در اولویت اول جهت بنام زدن مهره مار قرار دارد که حتما باید بصورت کاملا اصولی روی مهره ها اعمال شود.

فرق بین عقد مهره مار با بنام زدن مهره مار

 • کلمه عقد یا همان صیغه مهره مار با ینام زدن مهره مار کاملا یکی می باشد. برخی افراد مرحله بنام زدن را با نام عقد مهره مار و برخی دیگر با صیغه مهره مار می شناسند.
 • ولی در حالت کلی تمامی این نام ها با یکدیگر یکسان می باشند. برای عقد مهره مار هم باید از صاحب مهره مار مشخصات فردی گرفته شود تا این مرحله بدرستی انجام شده و مهره ها به نام شخص زده شود.
 • برخی از افراد نمی خواهند که مهره مار بنام آنها زده شود. در این حالت دعای عمومی روی مهره مار خوانده می شود تا فرد بتواند از برخی خاصیت های مهره مار بهرمند شود.
 • ولی بهتر است که عقد مهره مار انجام شود تا تاثیرات مهره مار بیشتر شود. این اثرات برای فرد در بازه زمان یک هفته تا نود روز مشخص می شود و ماندگاری آن مادام العمر است.
 • زمان نتیجه دهی تاثیرات مهره مار بستگی به مغناطیس بدن شخص دارد. افرادی که از مغناطیس قوی تری برخوردار هستند یا انرژی مثبت بیشتری دارند خیلی زودتر می توانند از خواص مهره مار بهرمند شود.
 • توجه داشته باشید که هنگام خرید مهره مار از فروشنده درخواست کنید که مراحل دعا و بنام زدن مهره مار را بریتان انجام دهد تا با خیال راحت بتوانید از مهره های خود استفاده کنید.
 • مهره مار های موجود در فروشگاه شامگاه همگی با دعای کامل و مخصوص برای مشتریان عزیز ارسال می گردد. هنگام ثبت سفارش همکاران ما با گرفتن مشخصات فرد از مشتری تمامی این مراحل را با دقت کامل انجام می دهند

منبع : سرمهره | sarmohre.ir

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید